Smaller Default Larger

Lucignano, Toskania

Kategoria: Wczasy > Włochy

Zapraszamy do Toskanii, regionu Włoch uznawanego nie tylko za prawdziwą skarbnicę sztuki łączącej przeszłość z teraźniejszością, ale również słynącego z wyśmienitego wina oraz smacznej kuchni. Miejsce to odwiedzane jest też ze względu na przepiękne, zapierające dech w piersiach krajobrazy i uprzejmość mieszkańców. Kto raz odwiedzi to miejsce zapragnie tu wrócić.

Termin kwiecień - październik 2019 r.
Oferta na zamówienie
ZAPYTAJ O CENĘ
dojazd własny
Czas trwania 7/14 dni
Transport dojazd własny
Informacja dodatkowa obiekt sprawdzony przez Organizatora.
Opis

Hotel usytuowany jest w Lucignano w sercu pięknego krajobrazu Toskańskiego uznawanego za jeden z piękniejszych regionów Toskanii. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od historycznych miasteczek takich jak Arezzo, Sienna czy Montalcini. Trochę dalej jest położona Florencja.

Do dyspozycji gości jest 51 komfortowych pokoi 1-4 osobowych z widokiem na wiejski krajobraz. Są one wyposażone w łazienki z prysznicami dostosowanymi dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, telefon, TV, mini lodówkę, klimatyzację,.

Wszystkie pokoje dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich.

Istnieje też 10 domków dla 1/2/3 osób i jeden domek 4/5 osobowy; wszystkie wyposażone w klimatyzację. Każdy domek składa się: z wyposażonej kuchni z jadalnią, sypialni oraz łazienki. Domki są sprzątane z wymianą pościeli raz w tygodniu: Wszystkie domki dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich

Dodatkowe atrakcje: prywatny park, restauracja, sala gimnastyczna, 2 baseny ( jeden z podgrzewaną wodą), kort tenisowy, ścieżki spacerowe, kącik wypoczynkowy, bezpłatny parking, sala konferencyjna.

Wyżywienie: posiłki w restauracji serwującej smaczne tradycyjne dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Bogata lista 150 gatunków zadowoli najbardziej wybrednych znawców i koneserów.

POBYTY:  HOTEL -7/14 dni w  1/2/3/4 osobowych pokojach 

DOMKI BUNGALOW 2/3/4/5 osobowe 


WYCIECZKI: hotel organizuje wycieczki półdniowe i całodniowe z przewodnikiem lub bez ( przewodnik w języku polskim tylko w przypadku grup polskich) do : Arezzo, Cortony, Monte Olivetto, Sienny, Florencji, Asyżu jak i do pobliskich winnic na degustację win. Cena wycieczek uzależniona od liczby osób.

TRANSFERY: hotel zapewnia transfery z lotniska lub dworca kolejowego do hotelu dostosowanym transportem z następujących miejscowości:

Arezzo (dworzec kolejowy)

Florencja - 120 km (1h. 20 min.)

Perugia - 70 km (60 min.)

Piza - 210 km (2h. 15 min.)

Rzym - 230 km (2h. 30 min.)

Siena - 52 km (50 min.)

 

UWAGI: Zniżki dla dzieci

Zapytaj o ofertę
AddThis Social Bookmark Button