Inne usługi

Transport

Nasze biuro zapewnia specjalistyczny transport dla swoich klientów.
Dla turystów indywidualnych proponujemy 8 osobowy przystosowany busik z miejscami na trzy wózki.
Siedzenia można przesuwać lub wyjmować co pozwala na bardzo sprawne ustawienie wózków.

Ponadto samochód wyposażony jest w elektryczną windę lub ręczny podnośnik oraz specjalne pasy do zabezpieczenia wózków.
Dla większych grup możemy zorganizować autokar do 18 miejsc.
Jeżeli nie jest konieczny przystosowany pojazd polecamy zwykłe samochody, które są zdecydowanie tańsze.
Nasi kierowcy to ludzie o wysokich kwalifikacjach i dużej kulturze osobistej. Przeszli specjalne szkolenia jak postępować z osobami niepełnosprawnymi z różnymi typami niepełnosprawności.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie Państwa potrzeb.

SPRZĘT REHABILITACYJNY

Dla Państwa wygody możemy zorganizować wypożyczenie wózka ręcznego lub elektrycznego. Prosimy nas tylko poinformować o tym wcześniej w formularzu WYŚLIJ ZAPYTANIE.

Dysponujemy również innym sprzętem rehabilitacyjnym. Poniżej podajemy warunki na jakich można go wypożyczyć. W zależności od rodzaju sprzętu pobieramy zwrotną kaucję

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani czymś, czego nie ma na liście postaramy się w miarę naszych możliwości potrzebny sprzęt zapewnić.

ZAKWATEROWANIE

Planujecie Państwo przyjazd do Warszawy w celach turystycznych lub służbowych? Macie problem ze znalezieniem przystosowanego zakwaterowania? Nie jest to powód do zmartwień.

Proponujemy hotele o różnym standardzie 2- 5- gwiazdkowe hotele, które usytuowane są w Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie zabytków i atrakcji turystycznych. Dla osób spragnionych ciszy, spokoju i kontaktu z naturą polecamy hotele 2 -3- gwiazdkowe hotele w Uzdrowisku Konstancin , oddalonym zaledwie 20 km od Warszawy. Wybór należy do Państwa.

Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe życzenia i preferencje, proszę je uwzględnić w formularzu Wyślij Zapytanie.

Warszawa posiada duży wybór hoteli w dobrym standardzie. Świadomie , nie polecamy Państwu, tańszych noclegów typu pensjonat lub schronisko, które ni estety nie są nadal zbyt przyjazne dla osób poruszających się na wózkach.

Każdy taki obiekt dysponuje zwykle niewielką ilością przystosowanych pokoi, od 2-5. Z tego powodu, radzimy Państwu, dokonać rezerwacji odpowiednio wcześniejszej.

Mając na uwadze Państwa wygodę i potrzeby , proponowane przez nas hotele wyposażone są w:

  • pokoje z łazienkami przystosowanymi dla gości na wózkach
  • prysznice z siedziskiem w łazienkach i uchwytami w toaletach
  • dostęp do Internetu
  • podjazdy lub windy
  • łatwy dostęp do restauracji i innych mediów

ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

W przypadku osób poruszajęcych się na wózkach asystenci służą pomocę w wielu czynnościach na przykład: prowadzenie wózka w trakcie zwiedzania, pomoc w zakupach drobnych pamiątek i innych.

Opiekun może być zatrudniony w systemie godzinnym lub całodziennym. Stawka ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb klienta.
Prosimy poinformowć nas przy rezerwacji, czy jesteście Państwo zainteresowani tego typu usługą….

 

Accessibility