Toskania

Zapraszamy do Toskanii, regionu Włoch uznawanego nie tylko za prawdziwą skarbnicę sztuki łączącej przeszłość z teraźniejszością, ale również słynącego z wyśmienitego wina oraz smacznej kuchni. Miejsce to odwiedzane jest też ze względu na przepiękne, zapierające dech w piersiach krajobrazy i uprzejmość mieszkańców. Kto raz odwiedzi to miejsce zapragnie tu wrócić.

TERMIN: Terminy dostępne przez cały 2020 r.  Oferta na zapytanie

CENA: Zapytaj o cenę

OPIS: ZAKWATEROWANIE W HOTELU

POBYTY:  HOTEL -7/14 dni w  1/2/3/4 osobowych pokojach 

Hotel usytuowany jest w Lucignano w sercu pięknego krajobrazu Toskańskiego uznawanego za jeden z piękniejszych regionów Toskanii. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od historycznych miasteczek takich jak Arezzo, Sienna czy Montalcini. Trochę dalej jest położona Florencja.

Do dyspozycji gości jest 51 komfortowych pokoi 1-4 osobowych z widokiem na wiejski krajobraz. Są one wyposażone w łazienki z prysznicami dostosowanymi dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, telefon, TV, mini lodówkę, klimatyzację,.

Wszystkie pokoje dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich.

POBYTY: DOMKI BUNGALOW 2/3/4/5 osobowe 

Istnieje też 10 domków dla 1/2/3 osób i jeden domek 4/5 osobowy; wszystkie wyposażone w klimatyzację. Każdy domek składa się: z wyposażonej kuchni z jadalnią, sypialni oraz łazienki. Domki są sprzątane z wymianą pościeli raz w tygodniu: Wszystkie domki dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich

DODATKOWE ATRAKCJE:  prywatny park, restauracja, sala gimnastyczna, 2 baseny ( jeden z podgrzewaną wodą), kort tenisowy, ścieżki spacerowe, kącik wypoczynkowy, bezpłatny parking, sala konferencyjna.

WYŻYWIENIE: posiłki w restauracji serwującej smaczne tradycyjne dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Bogata lista 150 gatunków zadowoli najbardziej wybrednych znawców i koneserów.

WYCIECZKI: hotel organizuje wycieczki półdniowe i całodniowe z przewodnikiem lub bez ( przewodnik w języku polskim tylko w przypadku grup polskich) do : Arezzo, Cortony, Monte Olivetto, Sienny, Florencji, Asyżu jak i do pobliskich winnic na degustację win. Cena wycieczek uzależniona od liczby osób.

TRANSFERY: hotel zapewnia transfery z lotniska lub dworca kolejowego do hotelu dostosowanym transportem z następujących miejscowości:

Arezzo (dworzec kolejowy)

Florencja – 120 km (1h. 20 min.)

Perugia – 70 km (60 min.)

Piza – 210 km (2h. 15 min.)

Rzym – 230 km (2h. 30 min.)

Siena – 52 km (50 min.)

 UWAGI: Zniżki dla dzieci

 

Accessibility