Toskania, 2023, dojazd własny

Zapraszamy do Toskanii, regionu Włoch uznawanego nie tylko za prawdziwą skarbnicę sztuki łączącej przeszłość z teraźniejszością, ale również słynącego z wyśmienitego wina oraz smacznej kuchni. Miejsce to odwiedzane jest też ze względu na przepiękne, zapierające dech w piersiach krajobrazy i uprzejmość mieszkańców. Kto raz odwiedzi to miejsce zapragnie tu wrócić.

Termin:

Terminy dostępne przez cały 2023 r.

Cena:

Cena uzależniona od standardu pokoju, terminu wyjazdu, ilości osób, świadczonych usług. Zapytaj o cenę

Opis hotelu

ZAKWATEROWANIE W HOTELU: Hotel usytuowany jest w Lucignano w sercu pięknego krajobrazu Toskańskiego uznawanego za jeden z piękniejszych regionów Toskanii. Zaledwie kilka kilometrów dzieli nas od historycznych miasteczek takich jak Arezzo, Sienna czy Montalcini. Trochę dalej jest położona Florencja. Pokoje są wyposażone w łazienki z prysznicami dostosowanymi dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, telefon, TV, mini lodówkę, klimatyzację. DOMKI BUNGALOW: Istnieje też 10 domków, wszystkie wyposażone w klimatyzację. Każdy domek składa się: z wyposażonej kuchni z jadalnią, sypialni oraz łazienki. Domki są sprzątane z wymianą pościeli raz w tygodniu: Wszystkie domki dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich. DODATKOWE ATRAKCJE: Prywatny park, restauracja, sala gimnastyczna, 2 baseny ( jeden z podgrzewaną wodą), kort tenisowy, ścieżki spacerowe, kącik wypoczynkowy, bezpłatny parking, sala konferencyjna.

Rodzaje pokojów

Hotel:

Do dyspozycji gości jest 51 komfortowych pokoi 1-4 osobowych z widokiem na wiejski krajobraz.

Domki: Istnieje też 10 domków dla 1/2/3 osób i jeden domek 4/5 osobowy

Wszystkie pokoje dostosowane do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich.

Wyżywienie

Posiłki w restauracji serwującej smaczne tradycyjne dania kuchni regionalnej oraz europejskiej. Bogata lista 150 gatunków zadowoli najbardziej wybrednych znawców i koneserów.

Wycieczki

Biuro może zorganizować   wycieczki półdniowe i całodniowe z przewodnikiem lub bez ( przewodnik w języku polskim tylko w przypadku grup polskich) do : Arezzo, Cortony, Monte Olivetto, Sienny, Florencji, Asyżu jak i do pobliskich winnic na degustację win. Cena wycieczek uzależniona od liczby osób.

Cena zawiera:

Hotel zapewnia transfery z lotniska lub dworca kolejowego do hotelu dostosowanym transportem z następujących miejscowości:

Arezzo (dworzec kolejowy)

Florencja – 120 km (1h. 20 min.)

Perugia – 70 km (60 min.)

Piza – 210 km (2h. 15 min.)

Rzym – 230 km (2h. 30 min.)

Siena – 52 km (50 min.)

Cena nie zawiera:

Uwagi:

Zniżki dla dzieci Dojazd: najbliższe lotnisko znajduje się w Rzymie, Bolonii, Pizie ok 200 km od hotelu. Możliwość zorganizowanie transferu z lotniska. Ze względu na wysoką cenę transferu grupa powinna liczyć 4-5 osób. Dojazd własnym samochodem lub wypożyczenie samochodu jest wskazane.
Accessibility