Opinie

5 komentarzy do wpisu „Opinie”

 1. Byłam z Panią Małgosią w Portugalii, w dobie pandemii. Piszę ten komentarz, więc jak widać wróciłam cała i zdrowa 🙂 A teraz na poważnie. Wycieczka do Portugalii zorganizowana bez zarzutu. Dostosowane hotele, autobus z windą, program ułożony tak, żeby wakacje nie były gonitwą, a przyjemnym spędzeniem czasu. Co do samych zmian w podróżowaniu: trzeba mieć wszędzie założone maseczki i jest pomiar temperatury. Poza tym wyjazd bez żadnych niedogodności. Świetne towarzystwo, wspaniała przewodniczka no i kierowca Daniel, który był wisienką na torcie całego wyjazdu. Polecam biuru Accessible Poland Tours dla wszystkich, którzy nie mają odwagi wyruszyć w drogę samotnie. Pani Małgosia zorganizuje wyjazd za Was 🙂

  Odpowiedz
 2. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Tokarskiej organizatorce wycieczek dla osób
  z niepełnosprawnościami z biura Accessible Tour za zorganizowanie wycieczki do Portugalii mimo panującej pandemii. Grupa była bardzo zorganizowana, transport na miejscu był dostosowany do osób poruszających się na wózkach (bus z platformą dźwigową), z bardzo pomocnym, miłym kierowcą. Na miejscu oprowadzał nas polski przewodnik ( program zrealizowany został w pełni!!!). Wycieczka była bardzo udana, z pewnością pozostawi niezatarte wspomnienia! Osoby z niepełnosprawnością ruchową też mogą spełniać swoje marzenia !!!

  Odpowiedz
 3. Serdeczne podziękowania dla Królowej organizacji i jakiejkolwiek wszelakiej pomocy!!! Wróciłem własnie z wczasów na TENERYFIE,jestem zachwycony jak i samym pobytem oraz wszelką pomocą ze strony Wielkiej Pani Małgosi.O nic nie trzeba się martwic ta Kobieta we wszystkim Wam pomoże.Tylko brać Kasiorę i Adios!!!.Serdecznie Pani raz jeszcze dziękuje,do zobaczenia za rok. ArturC z KRAKOWA.

  Odpowiedz
 4. Współpracujemy z Accessible Poland Tours i Panią Małgosią Tokarską od 2020 r. Nasza organizacja pożytku publicznego wspiera rehabilitację osób niepełnosprawnych, którzy wymagają specjalnych warunków i programu wycieczkowego. Pani Małgosia zapewniła nam już kilkadziesiąt wyjazdów na najwyższym poziomie pod względem jakości usługi. Każdorazowo uczestnicy czują się zaopiekowani, są ubezpieczeni, organizowane są warsztaty i zwiedzanie tematyczne z przewodnikiem – każdorazowo wracamy szczęśliwi i wzbogaceni o nowe doświadczenia 🙂 Bardzo dziękujemy za współpracę i polecamy biuro pani Małgosi wszystkim !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Accessibility