Opinie

12 komentarzy do “Opinie”

 1. Byłam z Panią Małgosią w Portugalii, w dobie pandemii. Piszę ten komentarz, więc jak widać wróciłam cała i zdrowa 🙂 A teraz na poważnie. Wycieczka do Portugalii zorganizowana bez zarzutu. Dostosowane hotele, autobus z windą, program ułożony tak, żeby wakacje nie były gonitwą, a przyjemnym spędzeniem czasu. Co do samych zmian w podróżowaniu: trzeba mieć wszędzie założone maseczki i jest pomiar temperatury. Poza tym wyjazd bez żadnych niedogodności. Świetne towarzystwo, wspaniała przewodniczka no i kierowca Daniel, który był wisienką na torcie całego wyjazdu. Polecam biuru Accessible Poland Tours dla wszystkich, którzy nie mają odwagi wyruszyć w drogę samotnie. Pani Małgosia zorganizuje wyjazd za Was 🙂

  Odpowiedz
 2. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Tokarskiej organizatorce wycieczek dla osób
  z niepełnosprawnościami z biura Accessible Tour za zorganizowanie wycieczki do Portugalii mimo panującej pandemii. Grupa była bardzo zorganizowana, transport na miejscu był dostosowany do osób poruszających się na wózkach (bus z platformą dźwigową), z bardzo pomocnym, miłym kierowcą. Na miejscu oprowadzał nas polski przewodnik ( program zrealizowany został w pełni!!!). Wycieczka była bardzo udana, z pewnością pozostawi niezatarte wspomnienia! Osoby z niepełnosprawnością ruchową też mogą spełniać swoje marzenia !!!

  Odpowiedz
 3. Serdeczne podziękowania dla Królowej organizacji i jakiejkolwiek wszelakiej pomocy!!! Wróciłem własnie z wczasów na TENERYFIE,jestem zachwycony jak i samym pobytem oraz wszelką pomocą ze strony Wielkiej Pani Małgosi.O nic nie trzeba się martwic ta Kobieta we wszystkim Wam pomoże.Tylko brać Kasiorę i Adios!!!.Serdecznie Pani raz jeszcze dziękuje,do zobaczenia za rok. ArturC z KRAKOWA.

  Odpowiedz
 4. Współpracujemy z Accessible Poland Tours i Panią Małgosią Tokarską od 2020 r. Nasza organizacja pożytku publicznego wspiera rehabilitację osób niepełnosprawnych, którzy wymagają specjalnych warunków i programu wycieczkowego. Pani Małgosia zapewniła nam już kilkadziesiąt wyjazdów na najwyższym poziomie pod względem jakości usługi. Każdorazowo uczestnicy czują się zaopiekowani, są ubezpieczeni, organizowane są warsztaty i zwiedzanie tematyczne z przewodnikiem – każdorazowo wracamy szczęśliwi i wzbogaceni o nowe doświadczenia 🙂 Bardzo dziękujemy za współpracę i polecamy biuro pani Małgosi wszystkim !!!

  Odpowiedz
 5. Z usług Biura Małgosi korzystam bardzo często. Ze wszystkich wyjazdów jestem bardzo zadowolona. Ostatnia moja wycieczka do Pragi w sierpniu była wspaniała. Grupa mała, ale zgrana. Organizacja i opieka nad osobami niepełnosprawnymi była profesjonalna.
  Gorąco polecam korzystanie z usług Accessible Poland Tours

  Odpowiedz
 6. Serdecznie polecam wycieczki indywidualne tzw.”szyte na miarę” z biurem podróży Pani Małgorzaty Tokarskiej.Organizacja oraz pobyt spełniły nasze oczekiwania w 100% ! Profesjonalne,indywidualne podejście,doradztwo,miła atmosfera oraz moc wrażeń I różnych ciekawych a nawet zabawnych sytuacji skłania mnie do ponownego skorzystania z biura Accessible Poland Tours.Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!Polecamy!
  Joan z rodziną

  Odpowiedz
 7. Serdecznie polecam wycieczki indywidualne tzw. „szyte na miarę” z biurem podróży Pani Małgorzaty Tokarskiej.Organizacja oraz pobyt spełniły nasze oczekiwania w 100% !Profesjonalne podejście,doradztwo,miła atmosfera oraz moc wrażeń i różnych ciekawych a nawet zabawnych sytuacji skłania mnie do ponownego skorzystania z biura Accessible Poland Tours.Jestem pod ogromnym wrażeniem!Polecam!
  Joan z rodziną

  Odpowiedz
 8. Serdeczne podziękowania dla Pani Małgosi Tokarskiej za wszelką pomoc w zorganizowaniu wczasów na Teneryfie, jesteśmy zachwyceni pobytem i całą organizacją naszego wypoczynku. Nie musieliśmy się o nic martwić. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Pani Małgosia to w pełni profesjonalna i kompetenta osoba. Osoba na wózku taka jak JA też może spełnać swoje marzenia. Jak wczasy bez barier to tylko z Panią Małgosią. Dziekujemy za wszelkie dobro i pomoc. Pozdrawiamy serdecznie

  Odpowiedz
 9. Serdeczne podziękowania dla Pani Małgosi. Wróciliśmy własnie z wczasów na Teneryfie, jestśmy zachwyceni pobytem oraz całą organizacją naszego wyjazdu-wyjazd szyty na miarę naszych oczekiwań. O nic nie trzeba się martwić tylko jechać, wypoczywać i zwiedzać. Pani Małgosia to bardzo profesjonalna i kompetentna osoba. Jak wczasy dla osób z niepełnosprawnościami (poruszających na wózku) to tylko z biurem Accessible Tour. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Agnieszka i Antoni.

  Odpowiedz
 10. To moja kolejna wycieczka z Accesssible Poland Tours Małgorzaty Tokarskiej. Tym razem „łupem” naszej grupy padły miasta Andaluzji Sewilla i Kordoba, których obiekty wpisano na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Choć trwało to zaledwie pięć dni, od historycznej spuścizny i bezmiaru wrażeń mogło zakręcić się w głowie. Przenikające się wpływy kultury zachodu i wschodu, ślady pobytu Fenicjan, Rzymian oraz bliższych nam w czasie Żydów i Muzułmanów, Andaluzja zachwyciła nas swym dziedzictwem kulturowym, a miłośnicy historii sztuki, tak zajmująco oprowadzeni przez Panie przewodniczki, na pewno nie czuli niedosytu. Podróże z Małgosią to propozycja nie tylko dla osób z niepełnosprawnościami, ale również dla tych, którzy wolniej się poruszają, ceniąc sobie na równi dobre towarzystwo. Zwiedzanie w takim gronie, gdzie oprócz warstwy poznawczej, możemy na bieżąco wymieniać się wrażeniami, staje się przyjemnością, a nie tylko okupioną zmęczeniem intensywną gonitwą. W razie czego staramy się o tym przypominać i jest to jeszcze jeden powód, dla którego warto z Biurem w taką podróż się wybrać. Mam nadzieję, że przed nami jeszcze niejedna równie ciekawa i poszerzająca horyzonty wycieczka z Małgosią. Dziękuję!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Accessibility