O Nas

Małgorzata Tokarska Potwierdzenie członkostwa Przedstawiciel Organizacji Czym jest ENAT?

Szanowni Państwo!

Ile razy powtarzałeś sobie: „Chcę kiedyś zobaczyć Wieżę Eiffla, Big Ben w Londynie ” albo „Chciałbym zwiedzić Polskę, ale podróżowanie sprawia mi trudność?”. Teraz możemy zrealizować twoje marzenia! Możesz odwiedzić najwspanialsze, owiane legendą zakątki Europy i Polski. Poznać ciekawe miejsca, które znasz tylko z fotografii i telewizji. My Ci w tym pomożemy. Działamy od 2009 roku i jesteśmy pierwszym Biurem Podróży Bez Barier dla osób niepełnosprawnych.

Naszą misją jest zapewnienie klientom wszechstronnych i kompleksowych usług turystycznych bez względu na ich wiek i rodzaj niepełnosprawności (z naciskiem na turystów z ograniczoną funkcją narządu ruchu i osoby z niepełnosprawnością intelektualną) tak, aby obfitujące w przygody podróże odbywały się w komfortowych warunkach.

Udowodnimy, że nieważny jest wiek, czy niepełnosprawność. Nawet poruszając się na wózku, o kulach czy z laską możesz być pewien, że świat stoi przed tobą otworem.
Wycieczki  w kraju, pobyty rehabilitacyjne i wypoczynkowe, szkolenia w ramach projektów EU  organizujemy na zamówienie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, szkół integracyjnych i zwykłych, PCPR także  osób indywidualnych

Zapraszamy na wyjazdy zagraniczne. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo, bezpiecznie wyjechać, niemalże do każdego zakątka Europy i nie tylko, zarówno indywidualnie, rodzinnie, jak i grupowo. Byliśmy już w Estonii, Rosji,Finlandii, Niemczech, we Włoszech, Francji, na Litwie, w Hiszpanii.

KAŻDY JEST U NAS MILE WIDZIANY:

•    osoby z dysfunkcją narządu ruchu
•    osoby niewidome i słabo widzące
•    osoby głuchonieme i niedosłyszące
•    osoby z niepełnosprawnością intelektualną
•    wszyscy, którzy chcą z nami podróżować.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
•    wycieczki jednodniowe i wielodniowe  po Polsce na zamówienie dla grup
•    wyjazdy i wczasy zagraniczne: autokarowe i samolotowe w kraju i zagranicą w obiektach kompleksowo przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych
•    wycieczki dla szkół zwykłych i integracyjnych
•    pobyty w ośrodkach Spa i turnusy w ośrodkach rehabilitacyjnych
•    możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego
•    pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej ( odpłatnie)
•    programy gotowe lub opracowane na indywidualne zamówienie. Korzystając z Accessible Poland Tours

Nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc w pokonywaniu wszelkich barier i utrudnień, na które mogliby napotkać korzystając z innych niewyspecjalizowanych biur podróży. Każda trasa oraz warunki zakwaterowania zostały przez nas skrupulatnie sprawdzone pod  kątem niepełnosprawności.

Przygotowanie tego typu imprezy wymaga ( z wyprzedzaniem kilku miesięcy) sprecyzowania specyficznych potrzeb klientów takich jak ilość pokoi dostosowanych dla osób niepełnosprawnych, rezerwacja transportu, biletów wstępu itd dlatego wskazana jest wcześniejsza rezerwacja. Ponieważ każdy rodzaj niepełnosprawności jest inny, a obiekty hotelowe również oferują różne rodzaje udogodnień dla osoby niepełnosprawnej bardzo prosimy o opisanie swoich potrzeb w trakcie rezerwacji wycieczki. Pozwoli nam to, w dokładnym zaplanowaniu imprezy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami zdrowotnymi.

Mamy nadzieję, iż w pełni zadowoleni z naszych usług, zechcecie wrócić do nas.

Małgorzata Tokarska
Accessible Poland Tours

Accessibility